O mnie

Nazywam się Andrzej. Jestem dyplomowanym masażystą.Niedawno powróciłem do Polski z Berlina, gdzie zdobyłem bogate doświadczenie pracując jako masażysta w profesjonalnym ośrodku rehabilitacji i fizjoterapii Liedtke w Berlin-Eberswalde.

Oferta dla firm

Salus-Corpotate, jest firmą nowoczesną, kierującą swoją ofertę do Klientów korporacyjnych, chcących skorzystać z bogatej oferty masaży dla swoich pracowników. Kierując się naszą dewizą dbamy o relaks i gwarantujemy satysfakcję! Stawiamy na jakość, doświadczenie i kompleksowość!

Oferta dla hoteli

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Pellentesque sed odio tristique, condimentum metus maximus, tristique quam. Aenean eget bibendum tortor, et gravida massa. Fusce feugiat maximus iaculis. Aliquam sed mauris in eros scelerisque dictum. Duis posuere magna eget hendrerit blandit.

Salus Corpotate - Z nami już od pierwszego masażu poczujesz się lepiej!

Masaże – Relaks – Satysfakcja

Andrzej Palski Nazywam się Andrzej. Jestem dyplomowanym masażystą. Niedawno powróciłem do Polski z Berlina, gdzie zdobyłem bogate doświadczenie pracując jako masażysta w profesjonalnym ośrodku rehabilitacji i fizjoterapii Liedtke w Berlin-Eberswalde. Niemiecka technika i precyzja, zdobyte doświadczenie, szczególnie w zakresie masażu leczniczo-limfatycznego, a także chęć nieustannego poszerzenia swojej wiedzy, sprawiły, że dziś śmiało mogę zaliczyć siebie do profesjonalistów tego zawodu.

Dlatego postanowiłem założyć własną firmę, oferującą przede wszystkim bogatą ofertę masaży z myślą dla pracowników firm i instytucji.

 

 

Wyróżnienia nas:

  • doświadczenie zdobyte w profesjonalnym ośrodka rehabilitacji i fizjoterapii Berlin-Eberswalde
  • profesjonalny sprzęt przenośny do przeprowadzania masaży w Państwa firmie
  • motywacja i profesjonalizm
  • konkurencyjne ceny
  • niesiemy radość, satysfakcję i zadowolenie!

Zapraszamy do współpracy