O mnie

Nazywam się Andrzej. Jestem dyplomowanym masażystą.Niedawno powróciłem do Polski z Berlina, gdzie zdobyłem bogate doświadczenie pracując jako masażysta w profesjonalnym ośrodku rehabilitacji i fizjoterapii Liedtke w Berlin-Eberswalde.

Oferta dla firm

Salus-Corpotate, jest firmą nowoczesną, kierującą swoją ofertę do Klientów korporacyjnych, chcących skorzystać z bogatej oferty masaży dla swoich pracowników. Kierując się naszą dewizą dbamy o relaks i gwarantujemy satysfakcję! Stawiamy na jakość, doświadczenie i kompleksowość!

Oferta dla hoteli

Zapraszam hotele i ośrodki turystyczne do współpracy w sezonie letnim. Chętnie podejmę się pracy w charakterze masażysty dla gości i turystów. Specjalna oferta masaży klasycznych, relaksacyjnych i zdrowotnych.

Salus Corpotate - Z nami już od pierwszego masażu poczujesz się lepiej!

Masaże – Relaks – Satysfakcja

Andrzej Palski Nazywam się Andrzej. Jestem dyplomowanym masażystą. Niedawno powróciłem do Polski z Berlina, gdzie zdobyłem bogate doświadczenie pracując jako masażysta w profesjonalnym ośrodku rehabilitacji i fizjoterapii Liedtke w Berlin-Eberswalde. Niemiecka technika i precyzja, zdobyte doświadczenie, szczególnie w zakresie masażu leczniczo-limfatycznego, a także chęć nieustannego poszerzenia swojej wiedzy, sprawiły, że dziś śmiało mogę zaliczyć siebie do profesjonalistów tego zawodu.

Dlatego postanowiłem założyć własną firmę, oferującą przede wszystkim bogatą ofertę masaży z myślą dla pracowników firm i instytucji.

 

 

Wyróżnienia nas:

  • doświadczenie zdobyte w profesjonalnym ośrodka rehabilitacji i fizjoterapii Berlin-Eberswalde
  • profesjonalny sprzęt przenośny do przeprowadzania masaży w Państwa firmie
  • motywacja i profesjonalizm
  • konkurencyjne ceny
  • niesiemy radość, satysfakcję i zadowolenie!

Zapraszamy do współpracy