O mnie

Nazywam się Andrzej. Jestem dyplomowanym masażystą.Niedawno powróciłem do Polski z Berlina, gdzie zdobyłem bogate doświadczenie pracując jako masażysta w profesjonalnym ośrodku rehabilitacji i fizjoterapii Liedtke w Berlin-Eberswalde.

Oferta dla firm

Salus-Corpotate, jest firmą nowoczesną, kierującą swoją ofertę do Klientów korporacyjnych, chcących skorzystać z bogatej oferty masaży dla swoich pracowników. Kierując się naszą dewizą dbamy o relaks i gwarantujemy satysfakcję! Stawiamy na jakość, doświadczenie i kompleksowość!

Oferta dla hoteli

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Pellentesque sed odio tristique, condimentum metus maximus, tristique quam. Aenean eget bibendum tortor, et gravida massa. Fusce feugiat maximus iaculis. Aliquam sed mauris in eros scelerisque dictum. Duis posuere magna eget hendrerit blandit.

Masaże – Relaks – Satysfakcja

Witamy Państwa na stronie firmy Salus-Corpotate mamy zaszczyt przedstawić Państwu naszą ofertę masaży.

 

   1.1. Masaż Klasyczny

 

  Masaż klasyczny do wyboru:

 

  Masaż całościowy

Masaż głowy

Masaż karku i obręczy barkowej

Masaż grzbietu i kręgosłupa

Masaż kończyn dolnych

Masaż kończyn górnych

Masaż stóp

polecany przede wszystkim w wszelkiego rodzaju bólach i schorzeniach kręgosłupa, bólach lędźwiowo-krzyżowych, rwach kulszowych i barkowych, bólach głowy (także migreny).

 

Masaż działa rozluźniająco na całe ciało. Łączy tym samym harmonię szczęścia i witalności, poprawiając tym samym nastrój i samopoczucie. Proponujemy różne techniki takiego masażu:

 

głaskanie, rozcieranie, ugniatanie, wibracje mięśni.

 

 

 

Dzięki temu masażowi nabierzecie Państwo sił i witalności na nowe lepsze jutr

 

  1.2. Masaż Limfatyczny

 

Masaż limfatyczny całego ciała

 

Masaż limfatyczny częściowy

 

Masaż limfatyczy usprawnia przepływ limfy, tym sposobem zapobiega się chorobom wynikającym z obrzęków zastoinowych. Używa się go również jako zabieg kosmetyczny twarzy. Tempo masażu jest bardzo wolne wykorzystywane techniki wykonywane są płynnie i delikatnie.

 

1.3. Masaż relaksacyjny

 

Masaż relaksacyjny – Vitalność Szczęścia

zalet tego masażu jest bardzo dużo. Jest on przede wszystkim tak zwaną „energią życia” (podczas tego masażu uwalniają się endorfiny, czyli hormony szczęścia).

Masaż ten przynosi świetne efekty w ogólnym odprężeniu, wyciszeniu, działając kojąco i relaksująco na cały organizm.

Warto zaznaczyć, iż wynikłe doznanie szczęścia sprzyja równowadze psychicznej. Poprawia się zatem nastrój, zanikają dolegliwości, mija stres...Czujemy się jak nowo-narodzeni, zanikają przy tym wszelkie bóle i przemęczenia.

 

Jest to cała przyjemność, dlatego już teraz zapraszamy do skorzystania z masażu relaksacyjnego i sprawieniu sobie vitalności szczęścia. Naprawdę warto!

 

 

 

1.4. Masaż Izomatryczny

 

Kończyny górne

 

Kończyny dolne

 

1.5. Masaż reflektoryczny stóp

 

Masaż reflektoryczny stóp poleg a na uciskaniu poszczegulnych punktów znajujących sie na podeszwie stopy.Każdemu z tych punktów odpowiada określony organ, narząd wewnętrzny bądź część ciała.  masaż reflektoryczny poprawia samopoczucie, likwiduje stres, odtruwa organizm. Działa pobudzająco na organy wewnętrzne

 

1.6. Masaż aromaterapeutyczny 

 

antystresowy

 

pobudzający

 

przeciwbólowy

 

przy bezsenności

 

bólach głowy

 

uspokojający

 

przy przeziębieniu

 

1.7.Masaż bańką chińską

 

Masaż Bańką Chińską - Vitalność Młodości

technika tego masażu, wykorzystuje w sobie wiedzę i umiejętności naszych przodków. Poprawia ona ona przede wszystkim przemianę materii i podnosi odporność organizmu. Świetnie komponuje się z masażem klasycznym przy wszelkiego rodzaju bólach czy innych dolegliwościach związanych z zastojem energii (usuwa blokady energetyczne). 

Masaż Bańką Chińską pobudzą przy tym krążenie krwi, pomaga oczyścić organizm z wszelkiego rodzaju toksyn, usówa celulit. Działa przy tym uspokajająco i relaksująco.  Przynosi ulgę i ukojenie w przypadku różnych dolegliwości.

Decydując się na Masaż Bańką Chińską sprawicie sobie Państwo przyjemność rodem z Orientu, czegoś w rodzaju przeniesienia się w czasie.

 

Będzie to Wasza podróż w przestrzeń samego siebie – doznanie odkrycia nieustającej Vitalności Młodości...

 

1.8. Naświetlenie lampą nad podczerwień

 

Dysponujemy różnymi rodzajami lamp rozgrzewających na podczerwień których promienie działają relaksująco i odprężająco